İç Mimari Ve Dekorasyon

Design of your life!

Hayatınızı tasarlıyoruz

Yaşadığımız mekanlar hayatımızın bir yansımasıdır .Tasarlanmamış mekanlar her anlamda eksik mekanlardır. İyi tasarlanmış mekanlar medeniyetleri  farklı boyutlara taşır. Dolayısı ile tasarım kalite esaslı felsefi bir displindir.

Mekan tasarımının yanı sıra A4 TEKNİK ekibi olarak Le Corbusier’in ‘Tasarım sabırlı bir arayıştır.’ Sözünü kendimize prensip edinerek kompleks mekan yaratmayı hedefliyoruz. Tasarım kaygımız ve kalite prensibimiz sizlerin ekibimiz ile keyifli bir tasarım süreci yaşamanıza olanak sunuyor. Özel tasarım ürünlerin de bulunduğu geniş portföyümüz stil sahibi mekanlarda anlam kazanıyor. Sahip olduğumuz tecrübe ve piyasa gücünü kullanarak; kaliteli, güvenilirliği yüksek, her zaman piyasada var olacak hizmet paketleri ile memnun kalacağınız hizmet genel vizyonumuzdur.

A4 Teknik çağdaş tasarım kavramları üzerinde çalışmaktadır. Kavram ve bunun yanı sıra malzemelerin, işçiliğin ve imalatın seçimi tümüyle kalite ve ergonomiye dayalıdır. Temel değerlerimizden ödün vermeden, her yapılan işin mükemmelini, kalite bilinciyle tüketicilere arz etmek, taleplere teknolojik imkanlar ve piyasa gücünü sonuna kadar kullanarak profesyonel çözümler bulmak için çalışmaktadır.

Mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinen markamız, üretim kalitesini belgelendirme noktasında ISO 27001, ISO 20000-1 ve  ISO 9001 sertifikalarına sahiptir.

 

Yaşantınıza anlam katan keyifli detaylar ve ince düşünülmüş küçük dokunuşlarla A4 TEKNİK tasarım ekibiyle  buluşmanız dileğiyle..